0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Iran
Pro League
Tractor Sazi Tabriz FC
۰
۱
Paykan FC
Finished
۱۷:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۱
۴
Sanat Naft Abadan FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Pars Jonoubi Jam
-
-
Sepidrood Rasht SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Nassaji Mazandaran
۱
۰
Padideh Khorasan FC
Finished
۱۶:۰۰
France
Ligue 1
Olympique Lyonnais
-
-
Angers Sco
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Dijon Fco
-
-
FC Stade Rennes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Slaven
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
NK Istra 1961
۱
۰
NK Osijek
Finished
۱۹:۰۰
England
Championship
Leeds United
۱
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City
-
-
Sheffield Wednesday
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bolton Wanderers
۰
۲
Aston Villa
Finished
۱۸:۳۰
Millwall FC
۱
۱
Brentford FC
Finished
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion
۳
۲
Hull City
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۴
۳
Rotherham United
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۱
۰
Stoke City
Finished
۱۸:۳۰
Birmingham City
۲
۲
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End
۴
۰
Ipswich Town
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City
۱
۱
Reading FC
Finished
۱۵:۳۰
Sheffield United
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
Queens Park Rangers
۱
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Primeira Liga
CD Nacional Madeira
-
-
Sporting CP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Tondela
۱
۰
Boavista FC
Finished
۱۹:۰۰
Vitoria Setubal
۱
۱
Portimonense SC
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie
Sparta Rotterdam
-
-
Helmond Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
-
-
Jong FC Utrecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Roda JC Kerkrade
-
-
TOP Oss
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
FC Dordrecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
-
-
SC Cambuur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Almere City FC
-
-
SC Telstar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
-
-
Jong Psv Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Volendam
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jong Ajax Amsterdam
-
-
FC Twente Enschede
Cancelled
۲۲:۳۰
Jong AZ Alkmaar
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
AL Jazira (UAE)
۲
۲
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۸:۳۰
Ajman Club
۰
۰
AL Ittihad Kalba
Finished
۱۸:۲۵
Al-Nasr Dubai SC
-
-
Emirates Club
inprogress
۲۱:۰۰
Ireland
Premier Division
FC Dundalk
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
-
-
University College Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Derry City
-
-
Shamrock Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
-
-
Sligo Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
Cork City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
China
Chinese Super League
Guangzhou Evergrande
۲
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۵
Tianjin FC
۰
۰
Shanghai Sipg
Finished
۱۶:۰۵
Spain
LaLiga
Deportivo Alaves Sad
-
-
Real Valladolid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Ahli Saudi FC
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
AL Raed FC
-
-
Ohud Medina
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AL Qadisiyah FC
-
-
AL Batin FC
inprogress
۲۰:۱۵
Cyprus
2nd Division
Olympiakos Nicosia
-
-
Asil Lysi
inprogress
۲۰:۳۰
Thoi Lakatamias
-
-
Aris Limassol
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Premier League
FC Anzhi Makhachkala
-
-
Republican FC Akhmat Grozny
inprogress
۲۱:۰۰
Belgium
First Division A, Championship Round
Standard Liege
-
-
KRC Genk
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Grazer AK
-
-
FC Wels
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
TUS Bad Gleichenberg
-
-
FC Lendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
-
-
SC Kalsdorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
-
-
Union Gurten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz (A)
-
-
FC Gleisdorf 09
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
France
Ligue 2
Gazelec FC Ajaccio
-
-
FC Metz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
US Orleans
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AC Le Havre
-
-
Paris FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
-
-
AS Beziers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Red Star FC
-
-
AS Nancy Lorraine
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Lorient
-
-
ES Troyes AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
-
-
FC Sochaux-Montbeliard
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
-
-
Chamois Niort FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Clermont Foot
-
-
AC Ajaccio
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
Super Cup
Valur Reykjavik
۰
۰
Stjarnan Gardabaer
Finished
۰۰:۳۰
Turkey
Super Lig
Kasimpasa
-
-
Bursaspor
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Sabah
۰
۲
Neftchi Baku Pfc
Finished
۱۹:۰۰
FK Gabala
۲
۱
Zira FK
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J.League
Sanfrecce Hiroshima
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Kawasaki Frontale
۲
۰
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
CFL
Loko Vltavin
۱
۱
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Olympia Radotin
۱
۰
Tj Slovan Velvary
Finished
۱۲:۴۵
FK Litomericko
۲
۰
1. Fc Karlovy Vary
Finished
۱۳:۰۰
Tj Sokol Zivanice
۰
۴
FK Dobrovice
Finished
۱۳:۳۰
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
-
-
Tj Jiskra Domazlice
inprogress
۱۹:۳۰
Stechovice
-
-
SK Sokol Brozany
inprogress
۱۹:۳۰
England
League One
Barnsley FC
۲
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Coventry City
۲
۰
Bradford City
Finished
۱۶:۳۰
Oxford United
۲
۱
Charlton Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Sunderland AFC
-
-
Doncaster Rovers
inprogress
۲۰:۴۵
AFC Wimbledon
۱
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۱
۲
Portsmouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۱
۱
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham FC
۳
۱
Plymouth Argyle
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale AFC
۱
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۰
۰
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۱
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Blau Weiss Linz
-
-
Kapfenberger SV 1919
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
FC Liefering
-
-
FC Juniors OO
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
SV Lafnitz
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
SV Horn
-
-
SKU Ertl Glas Amstetten
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Floridsdorfer AC
-
-
FC Wacker Innsbruck II
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۱
۰
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۲۰
Netherlands
Eredivisie
Heracles Almelo
-
-
SC Heerenveen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC Bahia BA
۴
۰
Londrina EC PR
Finished
۰۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Norrkoping
۴
۳
Falkenbergs FF
Finished
۱۸:۳۰
Ostersunds FK
۱
۱
IF Elfsborg
Finished
۱۶:۰۰
Orebro SK
۲
۱
AIK
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
Zalgiris Vilnius
-
-
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
FK Panevezys
۱
۲
Suduva Marijampole
Finished
۱۹:۰۰
China
China League 2
Wuhan Shangwen
۲
۰
Hangzhou Wuyue Qiantang
Finished
۱۲:۰۰
Colombia
Primera A, Apertura
Union Magdalena
۰
۳
America De Cali
Finished
۰۰:۴۵
Atletico Nacional Medellin
۴
۰
Boyaca Patriotas FC
Finished
۰۵:۰۰
Switzerland
Super League
FC Sion
-
-
FC Basel 1893
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Lugano
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group 2
Randers FC
۱
۰
Hobro IK
Finished
۱۸:۳۰
El Salvador
Segunda Division
Cd Once Lobos Chalchuapa
۰
۵
CD Atletico Marte
Finished
۰۱:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Sport Huancayo
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۰۵:۰۰
Mushuc Runa SC
۱
۱
Union Espanola
Finished
۰۵:۰۰
India
Delhi Senior Division
Shastri FC
۲
۱
Indian National FC
Finished
۱۳:۰۰
Tarun Sangha
۱
۰
Youngman FC
Finished
۱۵:۰۰
Spain
LaLiga 2
AD Alcorcon
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Sporting Covilha
۲
۱
FC Porto B
Finished
۱۴:۴۵
Estoril Praia
-
-
Uniao Desportiva Oliveirense
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cova Piedade
-
-
Leixoes SC
inprogress
۱۹:۳۰
SC Varzim
-
-
Sporting Braga B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sporting Farense
-
-
FC Penafiel
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
Youth League
FK Krasnodar
۱
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Lokomotiv Moscow
۲
۰
CSKA Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FC Spartak Moscow
۲
۱
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Orenburg
۰
۱
FK Rostov
Finished
۱۳:۳۰
FK Ufa
۱
۶
Arsenal Tula Youth
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Moscow
۳
۱
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
Divize A
SK Aritma Prague
۲
۰
FK Tachov
Finished
۱۲:۴۵
FK Admira Prague
۲
۱
FK Spartak Sobeslav
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Olimpija Ljubljana
۳
۱
ND Gorica
Finished
۱۸:۳۰
NK Celje
-
-
NK Aluminij Kidricevo
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Argentina
Copa de la Superliga de Reserva
Argentinos Juniors
-
-
Colon
Finished
۱۷:۳۰
Estudiantes de LP
-
-
Defensa Y Justicia
Finished
۱۷:۳۰
Lanus Res.
-
-
Atletico Tucuman Reserve
Finished
۱۷:۳۰
CA River Plate (Arg)
-
-
San Martin de San Juan Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Godoy Cruz AT Res.
-
-
Patronato Res.
Finished
۱۷:۳۰
Rosario Central Res.
-
-
CA Tigre
Finished
۱۷:۳۰
CA Belgrano
-
-
Gimnasia de La Plata
Finished
۱۷:۳۰
Huracan
-
-
CA Aldosivi
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club
-
-
San Martin de Tucuman Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
U19 1. Liga
Ruzomberok
۱
۲
Fk Poprad
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Spartaks Jurmala
۲
۰
Valmiera FK
Finished
۱۵:۳۰
FK Liepaja
۲
۳
BFC Daugavpils
Finished
۱۷:۳۰
FK Jelgava
-
-
FS Metta/Lu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Georgia
Womens League
Wfc Lanchkhuti
۱۱
۱
Wfc Iveria Khashuri
Finished
۱۵:۳۰
Wfc Martve
-
-
WFC Chkhorotskhu
inprogress
۱۲:۳۰
Wfc Dinamo Batumi
۳
۳
WFC Kolkheti Khobi
Finished
۱۴:۳۰
Australia
U20 Northern NSW
Lambton Jaffas
۲
۱
Weston Workers FC
Finished
۰۹:۱۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Kasimpasa
۰
۲
Bursaspor
Finished
۱۶:۰۰
Bangladesh
Premier League
Rahmatgonj Mfs
۲
۱
Mohammedan SC Dhaka
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Elazigspor
-
-
Osmanlispor FK
inprogress
۲۰:۳۰
England
League Two
Mansfield Town
۴
۰
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City
۱
۳
Crawley Town
Finished
۱۶:۳۰
Port Vale
۱
۴
Stevenage FC
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۰
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۰
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۰
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۰
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۲
۰
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Newport County
۳
۱
Bury FC
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۳
۱
Macclesfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Notts County
۱
۲
Milton Keynes Dons
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gwardia Koszalin
-
-
KKS Kalisz
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
MSFL
Fc Viktoria Otrokovice
۰
۲
FC Hlucin
Finished
۱۳:۳۰
Tj Valasske Mezirici
۰
۳
Rymarov
Finished
۱۳:۳۰
Jordan
Jordan Cup, Knockout stage
Al-Yarmouk
-
-
AL Wehdat
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
South Melbourne
۱
۰
Essendon Royals SC
Finished
۰۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Gd Chaves B
-
-
Vilaverdense Fc
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Lahti
-
-
FC Inter Turku
inprogress
۲۰:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FCM Traiskirchen
-
-
SV Schwechat
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
-
-
SC Team Wiener Linien
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Mattersburg (A)
-
-
SKN St. Poelten II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Mauerwerk
-
-
SC Esv Parndorf 1919
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Wiener Sportklub
-
-
ASK Ebreichsdorf
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bulgaria
First Professional League, Relegation Round
FC Dunav Ruse
۲
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۱۹:۰۰
FK Septemvri Sofia
-
-
PFC Slavia Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
-
-
FC Voluntari
inprogress
۱۹:۳۰
India
Santosh Trophy
Punjab
۲
۱
Goa FA
Finished
۰۷:۳۰
England
National League
AFC Fylde
۱
۰
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۲
۳
Salford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Bromley FC
۰
۲
Solihull Moors FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge FC
۲
۰
Eastleigh FC
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۰
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Gateshead FC
۱
۰
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United FC
۲
۱
FC Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterlooville FC
۳
۳
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient FC
۲
۰
Harrogate Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United FC
۱
۱
Barrow AFC
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone United FC
۰
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Wrexham FC
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Football National League
FC Khimki
-
-
FC Krasnodar-2
inprogress
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 6
Elche CF Ilicitano
-
-
Vilamarxant CF
inprogress
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
AL Ittihad AL Sakandary
-
-
Misr Lel Makasa
inprogress
۲۰:۰۰
El-Entag El-Harby
-
-
Al-Mokawloon Al-Arab
inprogress
۲۰:۰۰
EL Gounah
-
-
Talaea EL Gaish
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EL Daklyeh
-
-
Smouha SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Minsk
-
-
FK Dnyapro Mogilev
inprogress
۲۰:۱۵
Neman Grodno
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Tartu JK Welco II
-
-
Kohtla-Jarve JK Jarve II
inprogress
۲۰:۳۰
JK Narva Trans II
-
-
Pohja-Tallinna JK Volta II
inprogress
۲۰:۳۰
International Youth
U18 Friendly Games
Portugal
-
-
Mexico
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Denmark
Superligaen, Championship round
Odense Boldklub
-
-
FC Nordsjaelland
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
SC Internacional RS
-
-
Soledade RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Sokol Ostroda
-
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۲۰:۳۰
Bron Radom
-
-
Ruch Wysokie Mazowieckie
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
TSV St. Johann
-
-
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Rheindorf Altach II
-
-
SV Woergl
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Seekirchen
-
-
SVG Reichenau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Groedig
-
-
SK Bischofshofen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
AFC Astra Giurgiu
-
-
Universitatea Craiova 1948 CS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mexico
Liga Premier
Cf America Ii
-
-
Albinegros de Orizaba
inprogress
۱۹:۳۰
France
National
US Concarneau
-
-
FC Chambly Oise
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Entente Ssg
-
-
USL Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Marignane US
-
-
US Avranches
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AS Lyon-Duchere
-
-
PAU FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jeanne D Arc De Drancy
-
-
Tours FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Boulogne
-
-
US Quevillaise-Rouen Metropole
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Lavallois Mayenne FC
-
-
FC Villefranche-Beaujolais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Scotland
Championship
AYR United
-
-
Ross County
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Boavista RJ
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Bangu RJ
-
-
Macae Esporte
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Poland
I Liga
LKS Lodz
-
-
Sandecja Nowy Sacz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Belgium
First Division B, Relegation Round
FC Tubize
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
First Division
Athlone Town
-
-
Galway United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Limerick FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
Cabinteely FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Spain
Segunda B Group III
CF Badalona
-
-
UB Conquense
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Fotbal Club FCSB 2
-
-
AFC Progresul 1944 Spartac
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Reserve League
Tecnico Universitario
-
-
El Nacional Reserve
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Dynamo Kiev
۵
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۵:۳۰
Klubi 04
-
-
SalPa
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Fk Konev-bor Kolomna
-
-
Kampina Stupino
inprogress
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CD Petapa
۱
۲
CD Chiantla
Finished
۰۶:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Tatran Brno Bohunice
۶
۱
SK Krumvir
Finished
۱۲:۴۵
SK Petrin Plzen
۴
۲
Horni Briza
Finished
۱۲:۴۵
FK Luhacovice
۲
۱
Sk Borsice
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
Divize D
FC Slovan Havlickuv Brod
۱
۴
Sk Tatran Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
V-League
SHB DA Nang
۰
۲
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Torpedo Minsk
۰
۳
Dinamo Minsk Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Zambia
Premier League, Group B
Forest Rangers
۳
۲
Circuit City Fc
Finished
۱۵:۳۰
Buildcon
-
-
Green Eagles
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Union Viera CF
۳
۲
Atletico Union Guimar
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
U21, Placement Group
FK Baumit Jablonec
۴
۰
1. FK Pribram
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Gais
۰
۳
IK Brage
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 2
Sisaket FC
۳
۱
Rayong FC
inprogress
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Vipers SC
۱
۲
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۳۰
Bright Stars Fc
۱
۱
Uganda Police Fc
Finished
۱۸:۰۰
Malaysia
Super League
Terengganu FA
۲
۱
KL Felda United FC
Finished
۱۷:۳۰
Palestine
West Bank League
Shabab Al Amari
-
-
Thagafi Tulkarem
Finished
۱۷:۳۰
Wales
Premier League, Championship Round
Newtown AFC
۲
۳
Bala Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
-
-
CD Pinhalnovense
Finished
۱۸:۳۰
Casa Pia Atletico
-
-
Redondense Fc
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Dumbravita
-
-
Csm Lugoj
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
SC FC Voluntari II
-
-
AFC Astra Giurgiu II
Finished
۱۸:۳۰
CS Viitorul Domnesti
-
-
AFC Hermannstadt 2
Finished
۱۸:۳۰
Csm Flacara Moreni
-
-
CS Sporting Rosiori
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola
Kawkab Athletic Club of Marrakech
-
-
Olympique Club of Khouribga
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید